Сортирај по: Date

Станови во Скопје од физички лица

Се изнајмува гаража
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 24.09.2023
Se prodava stan vo kukja
 • Se prodava stan vo kukja

 • € 60,00094 m²cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 24.09.2023
Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • По договор90 m²trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 19.09.2023
Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • € 35067 m²trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.09.2023
Deloven prostor
 • Deloven prostor

 • € 50073 m²trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 03.09.2023
Potreban manji stan
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 17.08.2023
Izdavam
 • Izdavam

 • € 30049 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 10.08.2023
стан за краток престој
 • Станот е за
  Краток престој
 • 26.07.2023
издавам стан за краток престој
 • Станот е за
  Краток престој
 • 16.07.2023
Se prodava Stan
 • Se prodava Stan

 • € 6032 m²ednosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 14.07.2023
Се продава стан во Козле
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 11.07.2023
Мичурин
 • Мичурин

 • € 144,000120 m²poveke-soben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 10.07.2023
Se izdava stan vo Micurin
 • Se izdava stan vo Micurin

 • € 35068 m²trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.07.2023
Stan Nastel izdavam
 • Stan Nastel izdavam

 • € 28040 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 28.06.2023
Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • € 15060 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 27.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • € 140 m²ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 27.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • € 140 m²ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 25.06.2023
garsonjera
 • garsonjera

 • € 2040 m²garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 20.06.2023
Se izdava kuka 50m2
 • Se izdava kuka 50m2

 • MKD 8,00050 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.06.2023
Se izdava stan vo karpos 1
 • Se izdava stan vo karpos 1

 • По договор65 m²trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 09.06.2023
Se prodava stan vo Kozle
 • Se prodava stan vo Kozle

 • По договор143 m²cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 05.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • € 140 m²ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 03.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 29.05.2023
Stan Hipodrom 58m2
 • Stan Hipodrom 58m2

 • По договор58 m²trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 04.05.2023
Se prodava
 • Se prodava

 • € 1,10070 m²trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 14.04.2023
Se prodava stan kaj Katolicka
 • Se prodava stan kaj Katolicka

 • € 1,50056 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.03.2023
Stan vo Gorce 38m2
 • Stan vo Gorce 38m2

 • € 39,90038 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 07.03.2023
Се продава стан
 • Се продава стан

 • € 88,50059 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 02.03.2023
Stan vo Hipodrom 60 m2
 • Stan vo Hipodrom 60 m2

 • € 87060 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 01.03.2023
Издавам соби со кујна и купатило
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 28.02.2023
Izdavam stan 300 eu
 • Izdavam stan 300 eu

 • € 30060 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.02.2023
Prodavam stan 62m2
 • Prodavam stan 62m2

 • € 55,00062 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 13.02.2023
Se izdava luksuzno opremen stan vo centar
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 12.02.2023
Гарсоњера
 • Гарсоњера

 • € 18026 m²garsonjera
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 05.02.2023
prodavam 57 kvadrati stan
 • prodavam 57 kvadrati stan

 • € 45,00057 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 28.01.2023
Stan Nastel
 • Stan Nastel

 • € 30040 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 16.01.2023
Се продава
 • Се продава

 • € 68,00074 m²trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 08.01.2023
SE prodava ili Izdava
 • SE prodava ili Izdava

 • По договор55 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 25.12.2022
Garsonjera
 • Garsonjera

 • € 55,00029 m²garsonjera
 • Станот
  Се продава
 • 09.12.2022
Sprat od kuka vo Trnodol
 • Sprat od kuka vo Trnodol

 • € 45080 m²trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 24.11.2022
Stan vo Skopje-Centar.
 • Stan vo Skopje-Centar.

 • По договор71 m²trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 03.11.2022
Prodazba na stan
 • Prodazba na stan

 • € 35,00032 m²garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 25.10.2022
Se izdava stan vo centar
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 10.10.2022
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • По договор40 m²ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.09.2022
Продажба на стан
 • Продажба на стан

 • € 105,000100 m²cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.09.2022
Ubav trosoben stan od 45m2 vo Hrom
 • Ubav trosoben stan od 45m2 vo Hrom

 • € 56,00045 m²trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 12.09.2022
Prodavam namesten stan
 • Prodavam namesten stan

 • По договор100 m²trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 08.09.2022
se izdava ednosoben stan
 • se izdava ednosoben stan

 • MKD 5,00040 m²ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.09.2022
Prodavam kuka vo Kozle
 • Prodavam kuka vo Kozle

 • € 150,000112 m²trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 20.07.2022
Se prodava stan vo Karposh 4
 • Se prodava stan vo Karposh 4

 • По договор95 m²cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 30.06.2022
Се издава
 • Се издава

 • По договор40 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 08.06.2022
Prodavam dvosoben stan vo Centar
 • Prodavam dvosoben stan vo Centar

 • По договор66 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 01.06.2022
Kratok prestoj STAN vo Micurin
 • Kratok prestoj STAN vo Micurin

 • € 30122 m²trosoben
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 21.05.2022
studio
 • studio

 • По договор38 m²ednosoben
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 08.05.2022
Za prodazba ili zamena za stan
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 04.05.2022
 • Страна од 2
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба