Назад Сподели

СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ [75м2]

€ 110,000
Детали за станот
Опис

Се продава стан во стара зграда кој е комплетно реновиран во населба Ново Лисиче на ул. Видое Смилевски Бато.

Станот е со површина од 75 м2 (Станбен дел СТ=70 и Балкони ПП=5м2) и 7 м2 подрумски простории.

Се наоѓа на кат 2. Истиот е составен од голема дневна соба со трепезарија и кујна, две спални соби, бања и еден балкон.

Станот е празен и комплетно реновиран во октомври оваа година.

За повеќе информации можете да не контактирате на: 071/339-504 ; 078/377-777.

Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
75 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Запад
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Реновиран
2022
Објавен
17.11.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ул. Видое Смилевски
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071339504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 110,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба