Назад Сподели

Prodavam stan vo Adora Flatiron

€ 125
Детали за станот
Опис
SE PRODAVA STAN VO ADORA FLATIRON 55 KV SO SALON,KUJNA,EDNA SPALNA,KUPATILO I TERASA NA ISTOCNA STRANA.IMA CENTRALNO PARNO,KLIMA.
Станот
Се продава
Слободен од
01.05.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
55 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
8
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Објавен
06.04.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Bul.Boris Trajkovski
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070270519
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 125
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба