СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

€ 1,250
Детали за станот
Опис

Се продава стан во Кисела Вода на улица “Пушкинова”.
Станот се наоѓа во стара зграда, има добра звучна изолација и е на убава локација и во близина на многу маркети и неколку основни училишта.
Поседува 38m2 станбена површина и 5m2 подрум.
Станот се состои од една спална соба, кујна и дневен престој, тераса и бања.
Греењето на станот е решено со инвертер клима.
Околу зградата има голем простор за паркинг.
Северо-источна ориентација.

Станот
Се продава
Соби
Двособен
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
38 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
02.09.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ул. Пушкинова
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071339504
€ 1,250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба