Се продава

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се продава стан во Кисела вода
Станот
Се продава
Слободен од
09.07.2022
Соби
Двособен
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
54 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2008
Објавен
08.07.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ул. Христо Татарчев бр. 47К
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075510070
Viber
38975510070
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба