Назад Сподели

Се издава стан!!!

€ 300
Детали за станот
Опис
Издавам стан во Кисела Вода(карши економското) 58 квадрати (со две спални). Во нова зграда на прв спрат со лифт. Цена за месец е 300 евра. Телефон за контакт 070-354-423. Слободен е станот од 01.03.2024
Станот
Се издава
Слободен од
01.03.2024
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
58 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Објавен
04.01.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Вера Јоциќ 9/28
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070354423
Viber
070354423
WhatsApp
070354423
€ 300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба