Назад Сподели

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

€ 280
Детали за станот
Опис
Се издава нов стан во нова зграда на влез во Кисела Вода.
Станот е 43м2, двособен (дневна и спална)
Опремена е само кујната со мебел и бела техника.
Позиција на 6ти кат, ориентација исток. Има лифт
Погоден и за живеење и за канцеларија.
 
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
43 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2024
Објавен
30.04.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Улица Есенинова бр. 13
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078468620
€ 280
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба