Назад Сподели

Се издава наместен трособен стан (Кисела Вода)

€ 300
Детали за станот
Опис
Се издава трособен стан во нас. Кисела Вода (кај Општината).
Со голема тераса, со поглед накај Првомајска. Станот е наместен,со нова кујна и две спални од кои едната е со брачен кревет.
На 5 минути од станот има основно училиште, градинка,маркети (Кам, Стокомак, Веро, Тинекс) и парк . Пред зграда има бесплатни паркинг места.
Нема парно, греењето е на струја, има 2 клими. Станот гледа на југ, и е доста топол и светол.
Се издава на заинтересирани за подолг временски период (Студенти и Агенции НЕ). Чување на миленичиња во станот не е дозволено.
Повеќе информации на +49 177 8279755 (Viber/WhatsApp)
или после 17ч на 070376052
Станот
Се издава
Слободен од
01.04.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
62 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
7
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
28.03.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Петар Дељан 2
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070376052
Viber
+49 177 8279755
WhatsApp
+49 177 8279755
€ 300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба