Назад Сподели

Се издава наместен стан во Кисела Вода

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се издава наместен двособен стан во Кисела Вода, до училиштето, напроти расадник 

Тел 072/603-370
Станот
Се издава
Соби
dvosoben
Спални
1
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
22.11.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
072603370
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба