Се издава комплетно наместен стан во Кисела Вода

€ 250
Детали за станот
Опис
Станот се наоѓа на ул. Иван Козаров во Кисела Вода,наспроти СЕПУГС Васил Антевски Дрен.Располага со дневен престој , кујна,трпезарија,спална соба и купатило.Комплетно опремен со клима,тв,интернет и греење.
Адреса: ул.Иван Козаров бр.47
Станот
Се издава
Слободен од
05.08.2022
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
45 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
04.08.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ул.Иван Козаров 47
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070226947
Viber
38972248215
WhatsApp
38978267948
€ 250
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба