Назад Сподели

Se iznajmuva stan vo K.Voda 90m2

€ 330
Детали за станот
Опис
Se iznajmuva ubav kompletno opremen stan vo K.Voda kaj Rampa - Zlatna Kopacka
Stanot e funkcionalen ima ubav raspored
Dva spalni sobi intimno odvoeni od dnevniot prostor
Sopatveno parno na struja, stvesopstveno parking mesto
Idealen za semejno domuvanje
90m2
Juzna strana
4ti kat od 5 (ima lift)
 
Станот
Се издава
Слободен од
21.04.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
90 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2006
Објавен
20.04.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Nevena Georgieva Dunja 13/16
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078232652
€ 330
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба