Назад Сподели

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

€ 69,000
Детали за станот
Опис
Шифра: 2337
Савиќ Агенција продава стан во Кисела Вода - Припор
​​​​​Кваратура: 58м2+4м2
Паркинг: 13м2
 
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
62 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2017
Објавен
13.08.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
070318400
Viber
070318400
WhatsApp
070318400
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 69,000
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба