Назад Сподели

Продавам трособен стан во Кисела вода

€ 120,000
Детали за станот
Опис
Продавам трособен стан во Кисела вода одлична локација ориентација на две страни исток и запад прекрасен поглед кон Водно и Скопје, големи спални соби со комотно купатило и посебен тоалет посебна остава две големи тераси 
Станот
Се продава
Слободен од
20.05.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
86 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Запад
На кој спрат
8
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
15.05.2024
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
070380006
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 120,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба