Назад Сподели

Купувам стан ВЕДНАШ вселив

€ 70,000
Детали за станот
Опис
Со една спална соба и градско парно греење!
Станот
Се продава
Слободен од
01.01.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
13.11.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
071230789
Viber
38971230789
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 70,000
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба