Назад Сподели

Izdavanje stan vo K.Voda

€ 200
Детали за станот
Опис
Se izdava stan komplet namesten 35m2 so klima 
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2024
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
35 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
4
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
2006
Реновиран
2021
Објавен
26.04.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Gjorgi Dimitrov 52/2
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
0038971339390
Viber
0038971339390
WhatsApp
0038971339390
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба