Назад Сподели

Издавам стан во К. Вода

€ 280
Детали за станот
Опис
Се издава стан 87м² - празен во Кисела Вода спроти средното економско училиште (зелената) на 4 кат од 6. Зградата е со лифт. Располага со две големи спални соби, пространа дневна со трпезарија, големо купатило, гостинско WC, посебна соба (остава за машина за перење, сушење, бојлер), кујна и тераса(со поглед спрема објектите на општина К. Вода). Паркирањето околу зградата е слободно
Контакт тел.: 075420333
Станот
Се издава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
87 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2003
Објавен
21.04.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ул. Тодор Паница 7
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075420333
Viber
075420333
€ 280
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба