Назад Сподели

Издавам наместена гарсоњера К.Вода Расадник

€ 180
Детали за станот
Опис
Издавам наместена гарсоњера во К.Вода Расадник позади базенот, на 5 кат од 6 ката со лифт, клима, централно парно греење. Цена 180 ЕУР
Станот
Се издава
Слободен од
01.08.2022
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
30 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2019
Објавен
20.07.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ул.Петре М. Андреевски бр.12/37
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078472315
Viber
38978472315
€ 180
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба