Izdavam dvosoben namesten stan

€ 200
Детали за станот
Опис
Izdavam namesten dvosoben stan 57m2 nas.11 Oktomvri Kisela Voda 
Станот
Се издава
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
57 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1968
Реновиран
2019
Објавен
24.05.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
070201016
Viber
38970201016
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба