Назад Сподели

ГРАДБА ВО К.ВОДА

Цена по договор
Детали за станот
Опис
ГРАДБА ВО К.ВОДА , ЗГРАДА ПР+3+ПОТ , ВО БЛИЗИНА НА ЧЕМША , ЌЕ СЕ ГРАДИ СПОРЕД ЕВРОПСКИ СТАНДАРДИ , ВИСОКА А ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ 
РАСПОЛАГАМЕ СО СЛЕДНИТЕ ОСТАНАТИ КВАДРАТУРИ 
- 34 М2 - ГАРСОЊЕРА СО ТЕРАСА 
- 46 М2 - СПАЛНА, ТЕРАСА 
- 49 М2 - СПАЛНА, ТЕРАСА 
- 51 М2 - СПАЛАНА, ТЕРАСА 
- 62 М2 - 2 СПАЛНИ , ТЕРАСА 
 ЗА БИЛО КАКВИ ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ САМО НА ТЕЛ. 075/496-670  075/278-789 
Станот
Се продава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
46 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Изграден
2023
Објавен
12.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
075496670
Viber
38975278789
WhatsApp
38975278789
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба