Назад Сподели

2 стана во градба Кисела Вода, Шампионче

€ 1,350
Детали за станот
Опис
СЕ ПРОДАВААТ 2 СТАНА ВО ГРАДБА ФАЗА КАРАБИНА КАЈ ШАМПИОНЧЕ КИСЕЛА ВОДА !
ПРОДАЖБА ДИРЕКТНО ОД ИНВЕСТИТОР БЕЗ ДАНОК И ПРОВИЗИЈА !
РОК НА ГРАДБА ЈАНУАРИ 2024 ГОДИНА !
Станбено-деловен објект кој е лоциран на ул. Димо Хаџи Димов бр.19 и бр.21, Кисела Вода карши Шампионче.
Мирна и тивка локација на само 5 минути од центарот на градот.
Станот
Се продава
Слободен од
15.01.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Балкони
1
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
24.05.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Димо Хаџи Димов бр. 19
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078724724
Viber
38978724724
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,350
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба