Назад Сподели

Prekrasen renoviran stan na kejot na Vardar, Vlae - Karposh 4

€ 138,000
Детали за станот
Опис
Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii.
Vkupno 95m2 (od koi 11m2 se dve terasi), na 3 kat od 4, toalet, banja, dve spalni, prostrana kujna so odvoena logija, dneven prestoj, celiot samo sto renoviran, kompleten moleraj i ostrugan/izlakiran parket...
Stanot e oblien so svetlina, gleda na tri strani (zapad, jug i istok) i ima odlicen raspored koj dava moznost za izmeni i prilagoduvanja... Ima prekrasen i neprecen pogled, a od dnevniot prestoj/terasata gleda na Vardar i Vodno.
So gradsko parno, vo odlicno sosedstvo, parking za stanarite pred samata zgrada, vednas vseliv.

Link za tocna lokacija: https://goo.gl/maps/iQnqcjEpwqSKmA5a6

Video od prostorot: https://youtu.be/bsSAAXNJZWc
Станот
Се продава
Слободен од
01.10.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
95 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2002
Реновиран
2022
Објавен
19.10.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Vlae 87
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075271311
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 138,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба