Назад Сподели

Se izdava stan vo Taftalidze 2, 73m2

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se izdava namesten stan vo Taftalidze 2 so korisna povrshina od 65m2+terasa 8m2.
Stanot e na 7mi kat i raspolaga so:
-dve spalni sobi
-toalet
-dnevna so trpezarija
-terasa
-kujna
-ostava
-gostinsko wc
Vkluchuva celosna bela tehnika. Greenjeto e centralno. Vo zgradata ima lift. Stanot e iskrechen pred 2 meseci.
Cena po dogovor.
Vednas vseliv.
Broj za kontakt: 075445008
Станот
Се издава
Слободен од
15.05.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
73 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
7
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1990
Реновиран
2015
Објавен
15.05.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Женевска бр.10
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
38975445008
Viber
38975445008
WhatsApp
38975445008
Цена по договор
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба