Назад Сподели

Stan Nastel taftaligje izdavam 320evra

€ 320
Детали за станот
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
29.03.2024
Дополнителни информации
Мобилен
078340722
€ 320
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба