Назад Сподели

Stan Nastel

€ 300
Детали за станот
Опис
Se izdava Nov stan na podolg period 40 kvadrati so spalna 4ti Kat so dva liftovi I golem besplaten parking
Станот
Се издава
Слободен од
01.02.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2019
Реновиран
2022
Објавен
16.01.2023
Локација
Адреса
Ul.Varsavska 1-1/26
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078340722
Viber
38978340722
€ 300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба