Назад Сподели

Се издава наместен стан во Тафталиџе

€ 260
Детали за станот
Опис
Се издава наместен стан во Тафталиџе кај Веро.
Станот
Се издава
Слободен од
01.06.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
57 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
5
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1995
Реновиран
2017
Објавен
31.05.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Њуделхиска 4-4
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075494265
Viber
38975494265
€ 260
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба