Назад Сподели

продажба на стан

€ 1,700
Детали за станот
Опис
приземје, 49м2, високи плафони над 3 метра, погодно за канцеларии, парно на ЕСМ со фекојлери, чист имотен лист, без гаража, со тераса.Зградата е градена 2015-2016. 
Станот
Се продава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
49 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2015
Објавен
20.03.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Прашка 21
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070/384624
Viber
да
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,700
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба