Назад Сподели

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЛЕ

Цена по договор
Детали за станот
Опис
ШИФРА - 7237
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ ОД 91 М2 НА 1 КАТ , 2 СПАЛНИ , 2 ВЦ , 2 ТЕРАСИ , ВСЕЛИВ ЗА 3 МЕСЕЦИ , СОПСТВЕНО ПАРНО , ПОДРУМ 27 М2 И 1 ПАРКИНГ ПРОСТОР
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА TEЛ. – 075/278-789 075/496-670 2460-954
- https://mileniumkom.mk/
- facebook - pages mileniumkom
- instagram - agencija_mileniumkom
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
91 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
06.02.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
КОЗЛЕ
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075496670
Viber
38975496670
WhatsApp
38975278789
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба