Назад Сподели

Se prodava stan vo Karpos 4 / Карпош 4

€ 91,000
Детали за станот
Опис
Се продава стан во Карпош 4, на последна 19ка, скоро реновиран, со чист имотен лист. Површината изнесува 74м2 (стан+балкони+подрум).

Се продава наместен (тросед, фрижидер и кујна купени пред 1 година), со можност креативно да се уредува понатаму по Ваш избор.

Се наоѓа на 3ти кат, без лифт.
 
Станот
Се продава
Слободен од
13.03.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
74 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1980
Реновиран
2022
Објавен
26.03.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
078915333
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 91,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба