Стан во Skopje City Garden

€ 250
Детали за станот
Опис
Se izdava nov dvosoben stan od 48 m2,juzna strana na podolg period vo kompleks Skopje City Garden vo neposredna blizina na City Mall...
Станот
Се издава
Слободен од
01.09.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
48 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
25.08.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ul.Manapo br. 7
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
076237415
€ 250
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба