Назад Сподели

Се продава стан во Карпош 3

€ 93,000
Детали за станот
Опис
Се продава стан, населба Карпош 3 во близина на ОУ Лазо Трповски, детска градинка Орце Николов, ГСУ Никола Карев, како и кај Гранап маркет и Рептил маркет.
Станот е на 1-ви кат, северо-источна ориентација, краен бочен стан, со површина од 60м2 + 5м2 подрум и бесплатен паркинг пред зграда.
Станот е комплетно реновиран (со променета електрична, водоводна инсталација, под, прозори, влезна сеф врата, демит фасада и комплетна внатрешна топлотна изолација и е поврзан на градско парно).
Се состои од:
 Дневна соба / кујна / трпезарија (отворен план)
 2 спални соби
 1 бања
 Ходник
 Отворена тераса 4,5м2
Станот се продава по Договор , празен или комплетно наместен (со инвертер клима, бела техника и мебел).
Станот е веднаш вселив со чист имотен лист.
Цена 93.000 евра или по договор може комплетно наместен
Инфо на 079 323 972
БЕЗ АГЕНЦИИ
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1966
Реновиран
2017
Објавен
18.03.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Роберт Кох 3
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
079 323 972
Viber
079 323 972
WhatsApp
079 323 972
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 93,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба