Назад Сподели

Се издава стан во Карпош 3

€ 270
Детали за станот
Опис
Се издава наместен двособен стан 48 м2 на подолг период (1 година минимум), јужна страна во комплекс Skopje City Garden во непосредна близина на City Mall.
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
48 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2019
Објавен
03.05.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ul.Manapo br. 7
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
076/237-415
Viber
38976237415
€ 270
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба