Се издава стан 35м2 во Карпош 1

€ 220
Детали за станот
Опис
Се издава комплетно опремен стан од 35м2 во близина на Драмски Театар во Карпош 2 на 2-ри спрат. 
[https://goo.gl/maps/u8z4HLHDCKD54uEG6]
Се издава на подолг рок - минимум 1 година

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН ОД 15-ТИ ЈУНИ 2023!

Цена 220е месечно.

Станот
Се издава
Слободен од
15.06.2023
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
35 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1960
Реновиран
2020
Објавен
21.05.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ул.Бранислав Нушиќ бр.2
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078552799
Viber
38978552799
€ 220
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба