Назад Сподели

Се продава стан во Карпош 1 - 93m2

€ 1,200
Детали за станот
Опис
Се продава стан во Карпош 1, спроти Центарот за Странски Јазици. Станот има површина од 93м2 (83м2 + 10м2 балкон). Станот има 2 спални соби, голема дневна просторија, посебна кујна со трпезарија, долг ходник и едно купатило. Станот се наоѓа на 5ти кат (високо поткровје), во зградата нема лифт. Има централно греење. Ориентација, спалните се на исток, дневната, кујната и балконот на запад. Нема гаражно место или посебен паркинг.
Цена: 1200 евра од м2 (111,600.00) – може по договор
 
Станот
Се продава
Слободен од
01.06.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
93 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
5
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
2003
Реновиран
2017
Објавен
25.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Миладин Поповиќ 5
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078843313
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба