Назад Сподели

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН НА РУЗВЕЛТОВА 120м2

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се изнајмува стан на ул „Рузвелтова“. Се наоѓа во близина на Зоолошката градина и Gallery cafe.
Вкупната површина на станот изнесува 120 м2 од кои 101 м2 станбен простор и 19 м2 тераси.
Станот има практичен распоред и се состои од големна дневна соба, кујна и трпезарија, 3 спални соби, 2 бањи и 2 тераси.
Станот се наоѓа на Кат 1 во зграда која поседува лифт. Ориентација : југоисток
Поседува и едно паркинг место.
Цена : По договор
www.katstar.mk      www.katstar.mk    www.katstar.mk    www.katstar.mk
Станот
Се издава
Слободен од
01.06.2023
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
120 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
13.05.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ул. Рузвелтова
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071339504
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба