Назад Сподели

Се издава реновиран стан 53м2 во Карпош 1

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се издава веднаш вселив, целосно реновиран и комплетно опремен стан од 53м2 со одлична локација во Карпош 1 на 4-ти спрат. 
[https://maps.app.goo.gl/7gh9J2ieV7okZLdo7]

Станот е целосно реновиран во април/мај 2023 година и од тогаш не е вселуван.
Греење - на струја со можност за централен приклучок
Минимум 1 година (12 месеци).
Станот
Се издава
Слободен од
21.05.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
53 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1960
Реновиран
2023
Објавен
21.05.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ул.Никола Тесла 2
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078552799
Viber
38978552799
Цена по договор
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба