Назад Сподели

Станови Ѓорче Петров

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Станови со големина од: 33м2, 52м2, 61м2, 63м2, 69м2, 72м2, 81м2, 86м2...
Зградата се состои од подземни гаражи, приземје, 6 спрата, поткровје и кровни тераси.
Локација: Ѓорче Петров, ул.1227
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
2
Балкони
2
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Изграден
2023
Објавен
31.08.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ѓорче Петров ул.1227
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075383902
Viber
38975383902
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба