Назад Сподели

Stan vo Gorce 38m2

€ 41,800
Детали за станот
Опис
Se prodava stan vo izgradba zavrsna faza. Na 8/8 bez kosini so ploca. Orientacija na jug so cist pogled na vodno. Cena 1100 evra za plakanje vo gotovo na smetka. Stanot e bez danok. Tel. 078 432 995
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
38 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
8
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Изграден
2022
Објавен
07.03.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Makedonska vojska
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078 432 995
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 41,800
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба