Назад Сподели

СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ [83m2]

€ 110,000
Детали за станот
Опис
Се продава стан во понова зграда во населба Ѓорче Петров на ул „Борис Сарафов„ во непосредна близина на основното училиште „Мирче Ацев“.
Станот е со површина од 83 м2 (Станбен дел СТ=78м2 и Балкони ПП=5м2) и 10 м2 подрумски простории.
Се наоѓа на Кат 2 во зграда која се состои од вкупно 8 станови.
Истиот е составен од : голема дневна соба со трпезарија и кујна, две спални соби, бања и 2 балкони.
Станот се продава целосно опремен, во одлична состојба и е веднаш вселлив.
Околу зградата постојат паркинг места кои се слободни за паркирање.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
83 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
26.10.2022
Локација
Адреса
ул. Борис Сарафов
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071339504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 110,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба