Назад Сподели

Stan dvosoben od 53m2 Vlae kompleks Aleksandrija

€ 1,250
Детали за станот
Опис
Se prodava dvosoben stan vo Kompleks Aleksandrija Vlae stanot e vo gradba gotov dekemvri 2023 god. Se naoga na 2 kat so gradsko parno, ima lift. So list za predbelezuvanje.
Cena 1250 evra/m2
tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Квадратура
53 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
05.04.2023
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба