Назад Сподели

СЕ ПРОДАВА КУЌА НА 3 СПРАТА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

€ 130,000
Детали за станот
Опис

Се продава куќа во населба Ѓорче Петров, на ул „Мијачка“
Се наоѓа на мирна локација, на површина од 203 м2 од кои 119м2 земјиште по објект и 84м2 двор. Поседува вкупна станбена површина од 247 м2.
Од страната од улицата поседува две паркинг места, а од  задната страна двор со површина од 40 м2.
Куќата е изградена на три нивоа :Приземје со површина од 80м2, Кат1 со површина од 83 м2 и 10м2 тераса, како и Поткровје со површина од 74м2.

  • Приземјето се состои од : голема дневна соба, посебна просторија за кујна и трпезарија, спална соба, остава (во која е сместен систем за парно греење кое може да се комбинира на струја и нафта), како и ходник од кој се пристапува до дворот во задниот дел на објектот;
  • Кат1 се состои од : голема дневна соба, кујна, три спални соби и бања;
  • Поткровјето е отворен простор од 74 м2 и може да се уреди по желба;

Куќата е потребно да се реновира. Низ целата куќа има паркет кој е во добра состојба, дрвени прозори и парно греење кое може да биде и на струја и на нафта. Струјата и водоводот во куќата се во добра состојба.

Станот
Се продава
Соби
poveke-soben
Спални
4
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
247 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
11.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
071339504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 130,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба