Назад Сподели

Se prodavat tri stanovi

€ 1,190
Детали за станот
Опис
Se prodavaat tri stanovi, vo kompleksot Aleksandria naselba vlae do Benzinskata lukoil, stanovite se vo zavrsna faza, so centralno greenje, vo razlicni kvadraturi.
1. 64m2+9m2 dvor.
2. 43m2+9m2 dvor.
3. 50m2 bez dvor.
Site tri stanovi se na prizemje.
tel za kontakt: 070902411
 
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
64 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2021
Објавен
01.09.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ацо Шопов, Скопје 1000
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070902411
Viber
0038970902411
WhatsApp
0038970902411
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,190
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба