Назад Сподели

Nov trosoben namesten stan vo Gorce Petrov

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Agencija Casa prodava nov i kompletno opremen stan vo Gjorce Petrov 73m2 (posle SP Planet) na visoko prizemje so 2 spalni, 2 kupatila, terasa, istok-zapad-sever orientacija, 10m2 podrm i parking mesto pred zgrada. cena po dogovor. kontakt: 070 317 751
Станот
Се продава
Слободен од
19.04.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
73 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
19.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Gjorce Petrov
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070317751
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба