Назад Сподели

Гарсоњера

€ 180
Детали за станот
Станот
Се издава
Слободен од
01.02.2023
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
26 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
На кој спрат
7
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
05.02.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
070249286
Viber
38970249286
€ 180
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба