Назад Сподели

Се продава дуплекс стан во Железара со прекрасен поглед на Скопје - 1050 EUR/m2

€ 1,050
Детали за станот
Опис
Станот е надграден и реконструиран во 2012 година, ориентиран е на 3 страни. Истиот е во непосредна близина на парк шумата Гази Баба, со незаменлив поглед на цело Скопје и најчист воздух. Станот е дуплекс на 13ти кат.
доле : дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба со просторија за гардеробирање, купатило, утилити и 2 тераси - 79,0м2
горе : 2 спални соби и купатило - 34,0м2
подрум - 2м2

ВКУПНО: 115м2 на имотен лист

*проектната документација и фотодокументација за сите фази, од целиот процес на реконструкција ќе ви биде достапен.
Станот
Се продава
Слободен од
01.07.2024
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
115 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
13
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1984
Реновиран
2012
Објавен
04.12.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ул. Душан Тасковиќ 63
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078353779
Viber
38978353779
WhatsApp
38978353779
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,050
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба