Prodavam stan 62m2

€ 55,000
Детали за станот
Станот
Се продава
Слободен од
01.05.2023
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
62 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Север
На кој спрат
8
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1980
Реновиран
2021
Објавен
13.02.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Koce Metalec 4/40 Skopje
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
072634087
Viber
46729775010
WhatsApp
46729775010
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 55,000
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба