Назад Сподели

Se izdava stan kaj Mercedes ,sproti FON

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se izdava kompletno nov, nekoristen  i opremen stan kaj Mercedes nasproti FON, od 48m2. Stanot se naoga na 3 kat i ima lift. Stanot raspolaga so 1 spalna soba,  dnevna soba,kujna, kupatilo i terasa. Zagrevanje so inverter klimi. Cena po dogovor. Tell . za kontakt 078- 930- 848
Станот
Се издава
Слободен од
04.03.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
48 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Објавен
02.03.2024
Дополнителни информации
Мобилен
078 930 848
Цена по договор
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба