Барам стан под кирија

Цена по договор
Детали за станот
Опис
До 50 кв
Станот
Се издава
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
18.12.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
070653595
Viber
38970653595
Цена по договор
Огласот е неактивен или истечен.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба