Назад Сподели
Сортирај по: Date

Станови во Скопје стари

Стан во Порта Влае
 • Стан во Порта Влае

 • € 150,000 92 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 28.03.2024
Prodavam kuka vo nas vlae
 • Prodavam kuka vo nas vlae

 • € 400,000 300 m² poveke-soben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 16.02.2024
Izdavam prostor
 • Izdavam prostor

 • € 500 110 m² poveke-soben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 25.01.2024
Se prodava…!!!
 • Se prodava…!!!

 • € 74,400 31 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.01.2024
Stan na vodno
 • Stan na vodno

 • € 230,000 177 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 06.01.2024
Kupuvam Garsonjera
 • Станот
  Се продава
 • 17.12.2023
Пролет
 • Пролет

 • € 80,000 60 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 30.10.2023
Baram mal stan ili garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.10.2023
Се бара за изнајмување стан до 130 евра
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 08.10.2023
Се изнајмува гаража
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 24.09.2023
Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • € 350 67 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.09.2023
Мичурин
 • Мичурин

 • € 144,000 120 m² poveke-soben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 10.07.2023
Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • € 150 60 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 27.06.2023
Se izdava kuka 50m2
 • Se izdava kuka 50m2

 • MKD 8,000 50 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.06.2023
Се продава стан
 • Се продава стан

 • € 88,500 59 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 02.03.2023
Издавам соби со кујна и купатило
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 28.02.2023
СЕ КУЌА ВО ЧЕНТО
 • СЕ КУЌА ВО ЧЕНТО

 • € 1 335 m² petsoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 06.02.2023
Се продава
 • Се продава

 • € 68,000 74 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 08.01.2023
SE prodava ili Izdava
 • SE prodava ili Izdava

 • По договор 55 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 25.12.2022
Stan vo Skopje-Centar.
 • Stan vo Skopje-Centar.

 • По договор 71 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 03.11.2022
Prodazba na stan
 • Prodazba na stan

 • € 35,000 32 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 25.10.2022
Продажба на стан
 • Продажба на стан

 • € 105,000 100 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.09.2022
Prodavam kuka vo Kozle
 • Prodavam kuka vo Kozle

 • € 150,000 112 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 20.07.2022
Za prodazba ili zamena za stan
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 04.05.2022
Ednosoben Stan
 • Ednosoben Stan

 • По договор 37 m² ednosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 19.04.2022
Prodavam stan
 • Prodavam stan

 • По договор 48 m² ednosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 17.04.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба