Назад Сподели
Сортирај по: Date

Станови во Скопје во градба

kupuvam stan Crniche,Przino,Kisela Voda, Vodno
 • Станот е за
  Краток престој
 • 28.01.2024
Нови и ексклузивни станбени објекти во Скопје, населба Жданец, општина Карпош.
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 12.12.2023
Stan vo Gorce 38m2
 • Stan vo Gorce 38m2

 • € 41,800 38 m² dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 07.03.2023
Станови Ѓорче Петров
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 31.08.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба