Назад Сподели

Одличен стан на ул. 50та Дивизија (МВР)

€ 85,000
Опис
Се продава одличен стан во Центар на ул. 50та Дивизија (кај МВР и клинички центар), јужна ориентација, со чист имотен лист. Станот е со вкупна површина од 49м2 (нето површина, има француски балкон) и се продава делумно наместен. На
3/5 кат во зграда со лифт. Греење: централно градско, тековните месечни трошоци за станот се многу ниски, истиот е во мирно опкружување и одлично соседство. 

Локација: 
https://maps.app.goo.gl/DftbMMUY8hDxJFtF7

Цена: 85.000 ЕУР

Слики и детали на линкот: https://www.pazar3.mk/oglas/zivealista/stanovi/se-prodava/skopje/centar/stan-50-divizija-centar-skopje/4291100

Инфо на тел: 075 271 311
Станот
Се продава
Слободен од
02.06.2022
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
49 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
02.06.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Ул. 50та Дивизија
Expand Map
Мобилен
075271311
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 85,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба